اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 1024
    کد: 183516
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
    همزمان با هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت؛

    دیدار جمعی از مدیران ارشد شهری با فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس

    جمعی از مدیران ارشد شهری، به مناسبت هفته دفاع مقدس با فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی شهرداری و شورای اسلامی و مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس دیدار کردند.
    همزمان با هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت؛
    حسین حسامی؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در دیدار با جمعی از مدیران شهری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: اعتلای ارزشهای والای اسلامی و پاسداری از میراث گران بهای انقلاب اسلامی ، همان آرمان اصلی شهدا بود که امروز نباید از این آرمان غافل شویم.
    وی با اشاره به اینکه همه هموطنان به شهدای گرانقدر و جانبازان و رزمندگان عزیز مدیون هستند ، تأکید نمود که باید یاد و خاطره شهدای معزز انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، مدافع حرم که امنیت کشور را همواره زنده نگه داشته اند گرامی داشت.
    حسامی ادامه داد : خوشبختانه بسیج مستضعفین از جایگاه ارزشمندی در بین مردم و همکاران خدوم شهرداری مشهد مقدس برخوردار است و از اهداف اصلی حوزه و پایگاه های تابعه در مجموعه شهرداری نیز داشتن همکارانی کارآمد و در تراز انقلاب اسلامی و خدمت رسانی مناسب به زائرین و مجاورین حضرت ثامن الحجج علیه آلاف التحیه و الثناء است .
    همچنین در حاشیه این دیدارها، توسط امیر عزیزی؛ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد ، عنوان سومین آتش نشان افتخاری در هفته ایمنی به حسین حسامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اهدا شد .
    لازم به ذکر است در این دیدارها، جواد اصغری، شهردار منطقه یک، بهروز کیانی، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، وحید مبین مقدم، مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری، امیر عزیزی؛ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد به اتفاق فرماندهان و اعضای شورای پایگاه های مربوطه حضور داشتند.
     
    تعداد بازدید: 1024
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    43 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر