اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 1068
    کد: 182941
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
    با حضور شهردار مشهد؛

    فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر معارفه شد

    مدیریت شهری در راستای خدمات‌رسانی و جلب رضایت شهروندان باید پویا و فعال باشد لذا پایگاه‌های بسیج فعال در مدیریت شهری و شورای شهر نیز باید در این مسیر حرکت کنند.
    با حضور شهردار مشهد؛
    طی مراسمی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر معارفه شد.
    محمدرضا کلائی، شهردار مشهد در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر و فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارمندان خراسان رضوی برگزار شد، گفت: معتقدیم با توجه به اقدامات و تلاش‌هایی که حوزه بسیج شهرداری و شورای شهر مشهد طی چند سال اخیر انجام داده است، می‌تواند الگویی برای سایر حوزه‌ها باشد.
    وی افزود: مدیریت شهری در راستای خدمات‌رسانی و جلب رضایت شهروندان باید پویا و فعال باشد لذا پایگاه‌های بسیج فعال در مدیریت شهری و شورای شهر نیز باید در این مسیر حرکت کنند.
    شهردار مشهد با تشکر از تلاش‌های سرهنگ محمدزاده، فرمانده سابق حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر ادامه داد: از حُسن انتخاب آقای حسین حسامی فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر تشکر کرده و برای وی در ادامه مسیر آرزوی موفقیت دارم.
    گفتنی است در این مراسم سرهنگ محمدزاده تکریم و حسین حسامی به عنوان فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید اعلمی شهرداری و شورای شهر معارفه شد.
     
     
     
     
    تعداد بازدید: 1068
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    18 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر