اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 757
    کد: 180604
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
    نشست مشترک مدیران گزینش وزارت کشور

    نشست مشترک مدیران هسته های گزینش منطقه 5 وزارت کشور به میزبانی هسته گزینش استانداری خراسان شمالی برگزار گردید

    اولین نشست از سری نشست های همفکری مدیران هسته های گزینش منطقه 5 وزارت کشور در سال جاری
    نشست مشترک مدیران گزینش وزارت کشور
    اولین نشست مشترک مدیران هسته های گزینش منطقه 5 وزارت کشور در سال جاری 15 و 16 مرداد ماه 1398 و به میزبانی هسته گزینش استانداری خراسان شمالی برگزار گردید.
    در این نشست که مدیران هسته های گزینش استانداری کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی و شهرداری مشهد مقدس حضور داشتند.
    در نشست مذکور که با محوریت هوشمندسازی فرآیندهای جاری در سیر گزینش برگزار گردید، حسین حسامی به ارائه اقدامات صورت گرفته توسط هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس که شامل هوشمند سازی روند ارائه فرم اطلاعات فردی داوطلبان، هوشمندسازی سیرمطالعاتی و همچنین ایجاد بانک منابع برپایه سیستم اطلاعات جغرافیایی(GIS) و در بستر سامانه SDI شهرداری مشهد پرداخت و با توجه به استقبال مدیران حاضر در جلسه، مقرر گردید تجارب هسته گزینش شهرداری مشهد در این حوزه و همچنین در خصوص طرح تهیه شده پیرامون بکارگیری تست های روانشناسی شخصیت شناسی داوطلبان در گزینش در اختیار سایر هسته های قرار گیرد.
    در ادامه جلسه سرهنگ شاکری فرمانده پلیس فتا استان خراسان شمالی مطالبی را در ارتباط با اهمیت فضای مجازی و ضرورت های امنیت شبکه ارائه نمود.
    لازم به ذکر است پیش از آغاز نشست، اعضاء در مزار شهدای شهرستان بجنورد حضور یافته و با مقام شهدای هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم تجدید میثاق و ادای احترام نمودند.

    تهیه خبر : مسعود وطن خواه

     
     
     
     
    تعداد بازدید: 757
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    7 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر