2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 115
    کد: 160135
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
    به همت مدیریت هسته گزینش؛

    کارگاه آموزشی "تحقیق" ویژه گزینش‌گران هسته گزینش شهرداری مشهد

    کارگاه آموزشی «تحقیق» ویژه گزینشگران شهرداری مشهد مقدس برگزار شد.
    به همت مدیریت هسته گزینش؛

    کارگاه آموزشی "تحقیق" ویژه گزینش‌گران هسته گزینش شهرداری مشهد در تالار شورای اسلامی شهر واقع در شهرداری مرکز برگزار شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گزینش شهرداری مشهد، حسین حسامی، مدیر هسته گزینش شهرداری مشهدمقدس با اعلام این خبر گفت: پیرو برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، کارگاه آموزشی با محوریت " مصادیق تحقیق و پاره‌ای از قوانین گزینش" در تالار شورای اسلامی شهر واقع در شهرداری مرکز برگزار شد.
    وی افزود: گزینش‌گران باید افراد متعد ، متخصص ، صالح و مسئولیت‌پذیر را برای بکارگیری در دستگاه‌های اجرایی در درون جامعه انتخاب کنند لذا این دوره با حضور گزینش‌گران هسته گزینش شهرداری مشهد در نهم مهرماه سال جاری برگزار شد.
    حسامی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه، ارتقاء سطح دانش و بینش تخصصی و مهارتی کارگزاران گزینش بود.
    تدریس این دوره را رئیس اداره تحقیق و بررسی مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس برعهده گرفت.
    چنارانی در این کارگاه بیان کرد: با توجه به اینکه تحقیق مبنای فرایند گزینش است و در امر گزینش، تحقیقی معتبر است که محقق مجرب؛ توانایی آنرا داشته باشد تا بتواند اظهارات منابع موثق را بر پایه مصادیق مستدل و مورد تأیید اخذ نماید.
    چنارانی رئیس اداره تحقیق و بررسی هسته گزینش شهرداری اذعان داشت: از طرفی کیفیت یک تحقیق به مصادیقی که محقق برای هر یک از محورهای تحقیق بیان می‌کند بستگی دارد به همین منظور احساس می شد که باید کار گروهی با عنوان مصادیق تحقیق برگزار گردد و از سویی آشنایی با قوانین تحقیق نیز امری ضروری برای یک محقق است.
    لازم به ذکر است در این کارگاه آموزشی یک روزه که محققان تمام وقت و پاره‌ وقت شهرداری مشهد حضور داشتند، برخی مطالب ضروری و مبتلابه گزینشگران در حوزه مسایل اجتماعی ارائه و تدریس شد. در بخش پایانی این جلسه نیز جمع‌بندی موضوعات توسط رئیس کارگروه تحقیق صورت گرفت و در ادامه، محققین حاضر در کارگاه ، به طرح نظرات و سئوالات خود در امور گزینش پرداختند.

    تعداد بازدید: 115
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر