2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 83
    کد: 156974
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۲۵
    مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد:

    آزادگان، صابران راست قامت وطن

    مدیر هسته گزینش شهرداری طی پیامی، 26 مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
    آزادگان، صابران راست قامت وطن

    حسین حسامی  مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد ضمن اشاره به مجد عظمت آزادگان اظهار داشت: آزادگان، با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و از شکنجه‏‌های مزدوران بعثی هراسی به خود راه ندادند.
    ایشان خاطر نشان کرد: هنگامی که دشمن بعثی به ‌اشاره و حمایت سردمداران استکبار جهانی به خیال خام خود برای ضربه زدن به نظام نوپای جمهوری اسلامی بخش‌هایی از سرزمین ما را مورد حمله قرار‌داد، خیل عظیمی از جوانان غیور برای دفاع از دین و ناموس و سرزمین خود راهی مناطق عملیاتی شدند تا مانع پیشروی دشمن پست و زبون شوند. جوانانی که هرچند سابقه نظامی نداشتند اما با ایمان و عزم راسخ توانستند حسرت دست اندازی به این آب و خاک را بر دل دشمن و حامیانش بگذارند.
    وی افزود: سال‌های آسمانی دفاع مقدس با رشادت‌ها و جانبازی‌های جوانان این مرز و بوم برای همیشه در دل تاریخ ثبت شد تا دیگر هیچ دشمنی به خود حتی جرأت فکر کردن به حمله نظامی به این سرزمین را ندهد. امروز آزادگان از پیشتازان حمایت از ولایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در تلاش برای ایرانی آباد و سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
    بیست و ششم مرداد ماه روزی مبارک که در آن، صابران راست قامت جمهوری اسلامی ایران، پس از تحمل سال‏‌ها شکنجه و دوری از عزیزان به شرف افتخار آزادگی نائل شدند .صبوری خانواده این عزیزان در دوران اسارت بسیار مایه افتخار و مباهات بود. این روز خجسته را به تمامی آزادگان ایران اسلامی بویژه آزادگان سرافراز شهرداری مشهد مقدس تبریک عرض می نمایم 

    تعداد بازدید: 83
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    1 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر