چهارشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ۱۸۰۴
طبقه بندی: اخبار گزینش
چچ
به همت مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس ؛

به همت مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس ؛

دوره آموزشی روانشناسی شخصیت برای گزینشگران دستگاه های استان برگزار گردید.

هسته گزینش شهرداری مشهد به جدّ یکی از برترین هسته های گزینش موجود در سطح کشور در ابعاد متنوع است.

 در راستای عمل به سیاست های کلان هیأت عالی گزینش کشور و به جهت ارتقاء سطح دانش گزینشگران و همچنین بهسازی مجموعه منابع انسانی گزینش های دستگاه های استان، دوره آموزشی " روانشناسی شخصیت " به میزبانی مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد برگزار گردید.

حسین حسامی مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد در این خصوص گفت : اساسا آموزش یکی از ارکان اصلی گزینش هاست که بر تمامی فرآیند گزینش اثرگذارست؛ اهمیت آموزش به کارگزاران گزینش از آنجایی مشهودتر میگردد که افزایش تخصص گزینشگران و فراگیری ابعاد گوناگون علوم مبتلابه توسط آنان، تأثیر مستقیم بر فزونی کیفیت نیروی های سازمان به طور اعم و متعاقبا افزایش بهره وری در تشکیلات و سازمان به طور اخص را به همراه دارد؛ که این امر منجر به ارائه خدمات مطلوب تر به جامعه میشود.
از آنجایی که در دنیای کنونی با افزایش سرعت مضاعف پیشرفت در عرصه های علمی مواجه هستیم، غفلت از آن موجب متضرر گشتن سازمان در گام اول و سپس کاهش کیفیت ارائه خدمات به مردم و رضایتمندی از عملکرد دستگاه ها میگردد.
دکتر حسن زاده، مدرس هیأت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری نیز در خصوص برگزاری دوره مذکور بیان داشت: کیفیت برگزاری دوره آموزشی حاضر بسیار مطلوب است.
وی ابراز داشت: با توجه به دوره هایی که در وزارتخانه های مختلف و دستگاه های گوناگون در سطح کشور تدریس نموده ام و با توجه به مشاهدات عینی خود به لحاظ مقایسه ای، هسته گزینش شهرداری مشهد به جدّ یکی از برترین هسته های گزینش موجود در سطح کشور در ابعاد متنوع بوده که در علمی سازی و نوین سازی گزینش ها پیشگام است. این هسته ضمن اقدام در جهت هوشمندسازی فرآیند ها، بهره گیری از مقالات علمی در جهت افزایش کیفیت سیر پرونده ها بهره می برد.
اقداماتی نظیر جمع آوری راه اندازی فاز اول هوشمندسازی گزینش ها، ایجاد بانک جامع منابع بر بستر سامانه SDI، جمع آوری مقالات علمی - پژوهشی جهانی و تهیه کلیپ موشن گرافیک نیز در ارائه صحیح و شفاف تر خدمات گزینش بسیار اثرگذار است.
لازم به ذکر است گزینشگران دستگاه های قوه قضائیه، استانداری، تأمین اجتماعی، آموزش و پرورش، علوم پزشکی، دانشگاه فردوسی، جهاد کشاورزی، کمیته امداد و ثبت احوال شرکت نمودند.
گفتنی است دوره مذکور سه شنبه 98/09/26 در محل تالار الماس بوستان کوهسنگی برگزار گردید.
 
تهیه خبر : مسعود وطن خواه