پنجشنبه, ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۲۷ ۱۵۵۱
طبقه بندی: اخبار گزینش
چچ
رونمایی از فاز اول پروژه هوشمندسازی  فرآیند های گزینش

در نشست مدیران هسته های گزینش منطقه 5 وزارت کشور صورت گرفت؛

رونمایی از فاز اول پروژه هوشمندسازی فرآیند های گزینش

چهار سامانه هوشمند در گزینش شهرداری مشهد

 هم زمان با برگزاری دومین نشست مدیران هسته های گزینش منطقه 5 تابعه وزارت کشور در سال 98  که به میزبانی هسته های گزینش شهرداری مشهد مقدس و استانداری خراسان رضوی برگزاری شد، از فاز اول پروژه هوشمندسازی فرآیندهای مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس رونمایی گردید.

حسین حسامی مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص فرآیند گزینش که باید "هوشمندانه، عالمانه و دقیق باشد" و همچنین نقش و اهمیت غیرقابل انکار فناوری اطلاعات در دنیای کنونی و نیز ارائه خدمات بر بستر IT به منظور افزایش دقت، سرعت و کیفیت انجام سیر فرآیندهای گزینش، این هسته نسبت به هوشمندسازی بخشی از فرآیندهای جاری گزینش اقدام نموده است.
حسامی افزود: سایت جدید مدیریت هسته گزینش، سامانه اطلاعات مکانی بانک منابع، سامانه ثبت نام و تکمیل فرم اطلاعات فردی و سامانه برگزاری آزمون های الکترونیکی؛ چهار سامانه ای هستند که در فاز اول هوشمندسازی فرآیندها به ارائه خدمات خواهند پرداخت.
وی ادامه داد: از هم اکنون داوطلبان این امکان را دارند تا پس از دریافت پیامکی نام کاربری و کلمه عبور و با مراجعه به سایت هسته گزینش شهرداری مشهد خدمات مذکور را بدون مراجعه حضوری و با استفاده از بستر شبکه ملی اینترنت به صورت الکترونیکی دریافت نمایند و از سیر فرآیند خود به صورت لحظه ای مطلع گردند. این بستر زمینه را برای داوطلب فراهم می کند تا خدمات را به صورت دقیق، آسان و یکپارچه دریافت نماید.
شایان ذکر است مدیران و کارگزاران هسته های گزینش منطقه 5 وزارت کشور و جمعی از مدیران استانی و شهری در مراسم رونمایی حضور داشتند.