شنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ۱۱۸۹
طبقه بندی: اخبار گزینش
چچ
همزمان با هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت؛

همزمان با هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت؛

دیدار جمعی از مدیران ارشد شهری با فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس

جمعی از مدیران ارشد شهری، به مناسبت هفته دفاع مقدس با فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی شهرداری و شورای اسلامی و مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس دیدار کردند.

حسین حسامی؛ فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید سید عباس اعلمی شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در دیدار با جمعی از مدیران شهری که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار داشت: اعتلای ارزشهای والای اسلامی و پاسداری از میراث گران بهای انقلاب اسلامی ، همان آرمان اصلی شهدا بود که امروز نباید از این آرمان غافل شویم.
وی با اشاره به اینکه همه هموطنان به شهدای گرانقدر و جانبازان و رزمندگان عزیز مدیون هستند ، تأکید نمود که باید یاد و خاطره شهدای معزز انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، مدافع حرم که امنیت کشور را همواره زنده نگه داشته اند گرامی داشت.
حسامی ادامه داد : خوشبختانه بسیج مستضعفین از جایگاه ارزشمندی در بین مردم و همکاران خدوم شهرداری مشهد مقدس برخوردار است و از اهداف اصلی حوزه و پایگاه های تابعه در مجموعه شهرداری نیز داشتن همکارانی کارآمد و در تراز انقلاب اسلامی و خدمت رسانی مناسب به زائرین و مجاورین حضرت ثامن الحجج علیه آلاف التحیه و الثناء است .
همچنین در حاشیه این دیدارها، توسط امیر عزیزی؛ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد ، عنوان سومین آتش نشان افتخاری در هفته ایمنی به حسین حسامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس اهدا شد .
لازم به ذکر است در این دیدارها، جواد اصغری، شهردار منطقه یک، بهروز کیانی، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، وحید مبین مقدم، مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری، امیر عزیزی؛ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد به اتفاق فرماندهان و اعضای شورای پایگاه های مربوطه حضور داشتند.