شنبه, ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲ ۲۳۸
طبقه بندی: اخبار گزینش
چچ
انجام مراحل گزینش پرونده های استخدامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

طی فرآیند گزینش

انجام مراحل گزینش پرونده های استخدامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی

انجام فرآیند های گزینشی 513 پرونده استخدامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با رعایت ضوابط انتخاب اصلح در دست اقدام می باشد.

حسین حسامی، مدیر هسته گزینش شهرداری مشهد ابراز داشت: به استناد سهمیه استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین با توجه به نامه سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، فرآیند استخدامی و جذب 513 آتش نشان در شهرداری مشهد آغاز گردید.

پرونده داوطلبان ضمن طی مراحل آزمون کتبی علمی و آزمون عملی، ورزشی و تست پزشکی هم اکنون به منظور طی سیر مراحل در مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد مقدس می باشد.

حسامی افزود: فرآیند مراحل گزینشی پرونده ها اعم از سیر اداری و استعلامات، تحقیق و بررسی، مصاحبه، ارزیابی و نهایتا صدور رأی در دست اقدام است که این امر به دلیل اهمیت های قانونی و جایگاه رفیع شغل آتش نشانی با رعایت ضوابط انتخاب اصلح صورت می پذیرد.

همچنین برای تسریع در فرآیند ها و به منظور رعایت ضوابط بهداشتی و پیروی از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، مرحله تکمیل فرم های اطلاعات فردی برای اولین بار به صورت کاملا الکترونیکی و بدون نیاز به حضور داوطلبان و با استفاده از ظرفیت سامانه های هوشمند گزینش شهرداری مشهد صورت پذیرفت.

حسین حسامی اضافه کرد: به جهت تعیین تکلیف این پرونده ها در اسرع وقت و با حفظ شاخص های کیفی، مدیریت هسته گزینش شهرداری مشهد تمامی ظرفیت های خود را برای این منظور به کار گرفته است و به متقاضیان این اطمینان را می دهیم که تمامی مراحل با رعایت ضوابط، دستورالعمل ها و بخشنامه های کشوری و با حفظ جایگاه و شأن داوطلبان صورت خواهد پذیرفت.